Kategoriler
Bursa sex shop

Anal Birlikteliklerde Seks Oyuncaklarının Önemi


Anal seks genellikle çok büyük cesaret isteyen bir cinsel beraberlik türüdür. Özellikle cinsellik konusunda sınırları aşma amacına sahip ve tabuları yıkmaya hazır kişiler tarafından tercih edilir. Vermiş olduğu hazzın çok yüksek olması, bunu her daim özel kılmıştır. Anal birlikteliklerde seks oyuncakları kullanmak ise son dönemde oldukça sık bir biçimde tercih ediliyor. Bunun için ne tür alternatiflerin olduğuna hemen bakalım.

Realistik Penis

Realistik penis, en çok tercih edilen seks oyuncaklarının başında geliyor. Tamamen bir ihtiyaç olarak tanımlanan seks sırasında erkeği temsil etmekte. Bunun sadece vajinal bir ilişki sırasında kullanılması gibi bir kural yok. Bundan dolayı salt anal amaçlarla da tercih edilebilir. Yapısının silikon olması büyük avantajdır. Böylelikle kadınlara zarar vermesi gibi bir durum hiçbir şekilde yaşanmaz. Aynı zamanda farklı boyutları vardır. Bu noktada seçim gerçekleştirmek bayanlara kalan bir şey. Renk alternatifleri de boldur. Ten rengi ve siyah en bilinen ve popüler olandır.Anal plug, farklı bir cinsel deneyim elde etmek isteyen kişilere hitap etmekte. Tek bir aparat şeklinde tasarlanmış olan anal plug, farklı biçimlerde tasarlanıyor. Renk anlamında da bir çeşitlilik söz konusu. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından kullanılması mümkün olan ürünün bazılarının alt kısmında şık taşlar mevcut. Böylelikle çok güzel bir tasarıma imza atılmış.

Anal plug olarak bilinen bu ürünlerin en dikkat çekici özelliği şarj edilebilir olan yapısıdır. Çünkü titreşim her daim alınan hazzın katlanmasını sağlar. Bu yüzden güçlü motor eklentileri sayesinde beklentiler karşılanmış olur. Üstelik son dönemde yeni teknolojinin etkisiyle bunların bir kısmının uzaktan kontrol edilebilme özelliği de vardır. Mesafesi ise değişmektedir. Anal plug, suya dayanıklı olması sayesinde geniş bir alanda ve her yerde kullanılabilir. Bu noktada akla gelen ilk yer ise banyodur. Özellikle duş fantezisini anal ile süslemek isteyen kadınlar için ideal bir üründür. Vücuda tam uyumlu olan silikon sayesinde, tahriş ya da farklı bir sağlık sorununun ortaya çıkması söz konusu değildir.

Bursa Hit Erotik Sex shop mağazamızda anal sex için hertürlü oyuncak ve çeşitleri stoklarımızda mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir