Kategoriler
Bursa sex shop

Erken boşalma çözümü

Hem kadınların hem de erkeklerin en büyük kabuslarının başında erken boşalma gelmekte. Her ne kadar bu sorunu yaşayan erkek olsa da en çok etkilenen kişi kesinlikle kadındır. Bunun tamamen çözümü olan bir problem olduğunu ifade etmek gerekmekte.Bursa Hit Erotik Sex shop mğazamızda bu sorun için geciktirici spreyler stoklarımızda mevcuttur.Çünkü geciktirici sprey sayesinde erken boşalmak artık tarihe karışıyor. Geciktirici sprey ne kadar etkili sorusunun yanıtını sizler için verdik.

Geciktirici Spreyler Etkili mi?

Geciktirici spreyler ne kadar etkili sorusuna yanıt verirken aslında bu ürünün tam olarak ne olduğundan da bahsetmek lazım. Özellikle dişçilerin, çekim işlemi yapmadan önce kullanmış olduğu ilaçtan hiçbir farkı yoktur. Yani uygulanmış olduğu bölgeyi hem hızlı hem de çok iyi bir biçimde uyuşturur.Önemli olan ise bunun sonuçlarının nasıl olduğudur. Hem yapılan araştırmalar hem de bunu denemiş olan kişiler ortaya çıkan durumdan çok büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade etmişlerdir. Çünkü sprey, penis üzerine uygulandığı zaman bir nevi orayı uyuşturur. Bu sayede cinsel beraberlik devam etse bile boşalma anı hemen yaşanmaz. Hatta bunun çok uzun süreli olması mümkündür. Bu açıdan bakıldığı zaman hem kadınlar hem de erkekler için harika bir avantaj demektir.Geciktirici sprey olarak bilinen ürünlerin içinden en kaliteli olanını seçmek gerekiyor.

İlk olarak bu ürünün her zaman cinsel ilişkiden önce sıkılması gerektiğini açık bir biçimde ifade edelim. Bunun için minimum süre ise genellikle 15 dakika şeklindedir. Spreyler adeta bir deodorant formatında tasarlanmış oldukları için basit bir kullanımı vardır. Ancak dikkatli olunmalıdır. Kesinlikle penisin en uç ya da baş olarak bilinen bölümüne sıkılmaması gerekmekte. Sadece kök kısmına uygulanması gerekir.Bunun yanı sıra çok fazla sıkılmaması da tavsiye edilir. Çünkü böyle bir durumda boşalmama sorunuyla karşı karşıya kalabilir ve ne yazık ki soluğu hastanede alabilirsiniz. Son olarak sprey kullanımın ardından partnerinizin oral seks yapmaması gerektiğini de ifade etmek gerekmekte. Tüm bunlara dikkat edilirse hiçbir sorun söz konusu olmaz.Mutlu ve sağlıklı bir sex hayatı için Bursa Hit Erotik Sex Shop sayfamızı takip ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir