Kategoriler
Bursa sex shop

Klitoris

Bursa Hit Erotik sex shop mağazamızda kadınların cinsel uyarılmasını sağlayan klitoris uyarıcı ürün ve çeşitleri stoklarımızda mevcuttur.Klitoris nedir ?Çoğu kişinin klitoris dediği şey, aslında klitorisin sadece görebildiğiniz parçasıdır, ancak aslında sadece ucunu görebiliyorsunuz, çünkü yaklaşık dörtte üçü aslında vücutta ve içerdedir.
Bir sinir ucu demetidir ve yaklaşık 8000 sinir ucu bu noktadan geçer. Bu, penis başından iki kat daha fazla sinir ucuna sahip olduğu anlamını taşır. Peki neden çok önemli olduğunu merak ediyorsanız; cevabın büyük bir kısmı az önce verildi. Ayrıca bunca sinir ucu taşımasına rağmen uyarıldığında “penis kadar sertleşmez”, ancak yine de uyarıldığında sertleşecektir.
Klitoris aslında yukarıdan baktığınızda vajinaya ulaşmak için uğradığınız ilk noktadadır. O küçük tepeciği parmaklarınızla kolaylıkla fark edebilirsiniz. Klitoris hakkında bilmeniz gereken diğer önemli şey ise, onun tek fonksiyonunun zevk vermek olmasıdır; üreme için gerekli değildir.Çünkü vücudun tek zevk alma organı klitoristir. Konu seks ve cinsel yaşamın kalitesiyse klitoris baş köşeye oturmayı hak ediyor.Klitoris uyarıcılar genelde küçük olup titreşimli vibrasyonludur.Bir çok materyalden üretilir.Plastik-Metal-Silikon.Tercih edilen ise titreşimli silikon klitoris uyarıcılardır.Hit Erotik sex shop mağazamızda bir çok çeşidi stoklarımızda mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir