Kategoriler
Bursa sex shop

Kondom Kullanımı

Bursa Hit Sex shop erotik mağazamızda satılan onlarca kondom çeşidi bulunmaktadır.Kondom tam anlamıyla hayat kurtaran ve birçok farklı rahatsızlığın önüne geçen bir aparattır. Tarihte ilk defa Çinliler tarafından bulunduğu biliniyor. Bunun da üstüne yağ sürülmüş bir ipek şeklinde olduğu varsayılmakta. Kondom kullanımı seks sırasında nasıl olmalı yanıtı en çok merak edilen suallerin başında gelmekte.

Kondom Nasıl Takılır?

Kondom kullanımı seks sırasında nasıl olmalı diyen soran kişiler için bunun yanıtını hemen verelim. Birçok kadın partneriyle beraberlik yaşamadan önce kondomun nasıl kullanılacağına dair bizzat kendisi işlemler yapıyor. Hatta bunu bazen ağzıyla gerçekleştirmesi gibi bir durum da söz konusu. Beyler kondomu çok dikkatli bir biçimde takmalıdırlar. Özel paketinin içinden çıkardıktan sonra son derece elastiki yapıya sahip olan ürünü germek lazım. Oldukça dayanıklı olduğundan hiçbir sorunun ortaya çıkması söz konusu değildir. Daha sonra cinsel organınızın baş kısmına geçirmeniz yeterli olacaktır. Kondom kullanımı öncesinde ardından da kalan lastik kısmını penis köküne kadar uzatmanız yeterlidir. Bu şekilde süreç bitmiş olacaktır.

Seks sırasında kondom kullanımı, takma işleminin yapılmasından sonra hemen gerçekleştirilebilir. Bunu hem anal hem de vajinal seks sırasında yapmak mümkündür. Hatta bazı kişiler oral seks sırasında da, herhangi bir riskin önüne geçebilmek için bunu yaparlar. Burada dikkat edilmesi gereken birkaç husus var. Bunların başında ise boşalma yaşandıktan sonra kondomun mutlaka çıkarılması gerektiğidir. Bir kondom ile birden fazla olacak şekilde beraberliğe imza atmamak gerekmekte. Bu durum anal ve diğer cinsel beraberlik türleri için de geçerlidir. Kullanılmış bir kondomun içine boşaldıktan sonra onu mutlaka çöpe atmanız gerekiyor.

En çok merak edilen konuların başında ise kondom kullanımının hangi hastalıklara karşı önlem olduğudur. Elbette bunların başında HİV gelmekte. Her ne kadar son dönemde bulunan yeni ilaçlar neticesinde kronik bir rahatsızlık sınıfına girse de, yine de bunun vücuttan atılması söz konusu değil. Bundan dolayı kondom kullanımı bu hastalığın önüne tam anlamıyla geçmekte. Fakat zaman zaman yaşanan kondom patlaması ve benzeri durumlara dikkat etmek gerekmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir