Kategoriler
Bursa sex shop

Penis halkası

Bursa Hit Erotik sex shop mağazamızda erkekler için satılan sex oyuncaklarından bir taneside Penis halkası yada penis yüzüğüdür.

Penis halkası nedir?” sorusunun cevabı için öncelikle yaşadığınız sorunların kontrol edilmeleri gerekmektedir. Eğer penisiniz uzun süre sert kalamıyor ve çok kısa süreler içerisinde sertliklerini kaybediyorsa bu yöntem kullanılabilecektir. Penis halkası basit olarak penisin dip tarafından takılan ve kan akışını düzenleyen bir alettir. Kullanılması ile birlikte penisinizin uzun süre sert kalmasına yardımcı olabilecek ve cinsel ilişkilerinizin uzun sürmesine yardımcı olabilecektir. Penis halkaları, halka şeklinde olurlar ve takılması ile birlikte penisin uzun süre sert kalması ve bununla birlikte boşalmayı da geciktirmektedir. Bu da sizi daha uzun süren bir cinsel ilişkiye ve mutlu bir cinsel hayata sahip olmanızı sağlayabilecektir.

Penis halkası ne işe yarar?

Erkeklerin penis bölgelerinde sertleşme ya da erken boşalma sorunları yaşanmaktadır. Bu sorunlar ile ilgili farklı yöntemler deneyerek problemleri ortadan kaldırmaya çalışırlar fakat uygulanan yöntemler bazen işe yaramamaktadır. Kullanım açısından ergonomik olan penis halkası sertleşme veya erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerin aradığı seks ürünlerinden birisidir. İlişki sırasında penis halkası kullanımı basit ve işlevseldir.

Kullanım amacına birebir uyumluluğu ile erken boşalma sorununuzu bir süre daha önler. Bundan ötürü kısa süreli ilişkilerinizi geride bırakarak, uzun soluklu ilişkiye devam edebilirsiniz. Canınızı acıtacak şekilde sertleşmeler olduğunda erken boşalmanız daha kolay olur. Hemen boşalıp acıyı çekmekten kurtulmak isteyeceksinizdir. Penis halkası sayesinde aşırı sertleşmeleri önleyerek acı çekmenizi de engellemiş olur.

Penis halkası nasıl kullanılır?

Penis halkası kullanımı oldukça basit ve farklı yöntemleri vardır. Üç farklı ürün hammadde ile üretildiğinden ergonomik ve penisinize zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kauçuk, metal ve medikal silikon malzemeleri ile üretilmektedir. Kullanım rahatlığı ve ilişkide rahat edebilmeniz için penisinizin kök kısmına yerleştirerek kullanmalısınız.

İlişkide her pozisyona girebilmeniz için rahat etmeniz açısından kök kısmında bulundurmanız sağlıklı ilişkiniz için gerekmektedir. Kauçuk ile üretilen penis halkalarında kullanım alanlarını siz belirleyebilirsiniz. Mesela kök kısmına değil de vajinaya sokacağınız kadarını belirlersiniz. Orta kısımlarında alan seçerek uygulayabilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak isteyenler ise cinsellik yaşarken hızlı olmamaya dikkat etmelidir.

Titreşimli Penis Halkaları

Penis halkaları kendi içlerinde farklı çeşitlere ayrılmıştır. Normal penis halkalarının yanı sıra vibrasyon sağlayan titreşimli penis halkası da ihtiyaç olması durumunda kullanılabilmektedir. Normal penis halkasına nazaran penisi uyarması ile birlikte yaşanılan cinsel ilişkiden daha fazla haz alınmasını sağlamaktadır. Pil ile enerji sağlayan bu halkalar ile birlikte erkeğin yanı sıra titreşim vermesi nedeniyle kadının da ilişki esnasında daha fazla haz alması sağlanabilmektedir. Titreşimleri kadınların klitoris bölgelerini uyardıklarından dolayı istenilen hazzın alınmasına yardımcı olabilecektir. Genital bölgelerde kullanılan diğer malzemeler gibi penis halkalarının da temizliğinin yapılması oldukça önemlidir. İlişki esnasında kirlenecek olan bu ürünler ilişkiden sonra mutlaka iyice temizlenmelidir. Farklı hastalıkların oluşmaması için temizliğine dikkat edilmesi çok önemli olacaktır. Kullanımdan önce ve sonra temizlenmesi sayesinde istediğiniz temizlik şartlarını da sağlamış olabileceksiniz.Bursa Hit Erotik sex shop mağazamızda Penis halkası çeşitleri stoklarımızda mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir